Grafický návrh – orientační ceník

Pošlete nám nezávaznou poptávku grafického designu, my Vám rádi připravíme cenovou nabídku

Chci cenovou nabídku

Logo – nové nebo redesign

1) grafický návrh – pošleme několik nápadů
2) rozpracujeme zvolenou variantu
3) finalizujeme vítězný návrh loga a odevzdáváme grafický manuál dle zadaného rozsahu.
Redesign loga 7 500 Kč. Nové logo 18 000 Kč.

Volební kampaně

Pro volební kampaň Vám připravíme grafický návrh srozumitelné a kreativní komunikace. Pokud potřebujete, vytvoříme nové logo Vašemu hnutí a originální reklamní tiskoviny. Plakáty, letáky, bannery, billboardy, poutáky na web i noviny. Podporujeme pouze demokratické, proevropské strany nebo hnutí a strany zaměřené na ekologii. V komunálních volbách jsme spolupracovali s ODS, ČSSD nebo s Městem PRO lidi.

Firemní identita (CI)

Ke grafickému návrhu loga navrhneme všechny navazující výstupy. Vizitky, výroční zprávy, autopolepy a šablony elektronických dokumentů, letáky, prezentační brožuru,  roll-up na veletrh nebo webovou prezentaci. Minimum v podobě vizitky, hlavičkového papíru a e-mailového podpisu s dobrým zadáním vytvoříme za 4 500 Kč. Cenu návrhu korporátní identity (vizitky, brožura, výroční zpráva, až po autopolepy a šablony elektronických dokumentů) Vám pošleme podle konkrétního zadání.

Katalog

Katalog dostane nový fresh design a následně připravíme všechny stránky bez ohledu na rozsah.
Návrh nového designu katalogu 7 500 až 15 000 Kč.
DTP – jedna strana podle náročnosti zlomu a kvality podkladů 750 až 1500 Kč.

Leták

Jednostránkový informační letáček 750 Kč.
Oboustranný designový leták 6 000 Kč.

Brožura

Vícestránková brožura o firmě, produktu či události. Vytvoříme atraktivní prezentaci firmy.
Design brožury Vám navrhneme za 6 000 Kč.
Výroba odpovídá ceně 750 Kč za 1 stranu (zlom textu, DTP).
Skládačku s jedním lomem a čtyřmi stranami navrhneme a vyrobíme za 6 000 až 9 000 Kč.

Plakát

Návrh informačního plakátu A3 připravíme za 750 Kč.
Pokud má design plakátu opravdu zaujmout a nalákat klienty na akci, vytvoříme nepřehlédnutelný návrh za 6 000 Kč.

Materiály na konferenci

Pozvánky, visačky, jmenovky, roll-upy v jednotném firemním designu. Základ pro konferenci v podobě vizitek, pozvánky a visaček za 3 600 Kč.
Cenu za kompletní řešení vizuálu konference včetně zajištění výroby Vám rádi spočítáme podle rozsahu potřebných materiálů.

Design obalu a etikety

Připravíme atraktivní grafický návrh designu obalů a etiket pro Vaše produkty.  Vyrobíme pro Vás několik návrhů a výsledný design Vám dodáme v precizně zpracovaných tiskových datech. Pokud se nechcete dál o nic starat, zajistíme i výrobu. Navrhli jsme design a připravili do výroby cigaretové krabičky pro CZ Tabák a. s., obal Hořických trubiček nebo celé řady etiket Vinných sklepů Kutná Hora (finalista vinařství roku) http://www.vinokutnahora.cz.

Návrh a sazba časopisů

Vyrobíme Vám nový atraktivní grafický návrh designu pro časopisy nebo radniční zpravodaje. Návrh vizuálu a sazba dvanáctistránkového firemního oběžníku, s kvalitními podklady, Vás přijde na 18 000 Kč. Návrh layoutu a výroba image časopisu o dvaceti stranách stojí 60 000 Kč za kompletně zpracované první číslo. Sazba každého dalšího čísla vychází přibližně na 50 % původní ceny.

WEBDESIGN

Našim klientům navrhneme vizuál nového webu. Onepage web od 18 000 Kč, design rozsáhlejšího webu stojí přibližně 45 000 až 60 000 Kč.

Výstavní expozice

Návrh celé koncepce, včetně návrhu jednotlivých panelů a dalších výstavních prvků, od 60 000 Kč, podle rozsahu projektu.

Knihy

Návrh layoutu knih a kompletní příprava až do tiskového PDF. Vyrobili jsme knihy, brožury a katalogy pro Národní zemědělské muzeum Praha nebo Hospodářskou komoru ČR. Cena je obvykle 300 až 600 Kč za stranu, podle náročnosti zlomu, množství vložených fotografií a kvality podkladů.

Grafický design – návrh

Počet návrhů nového designu a re-designu: Bude optimalizován dle potřeb zadavatele.
Realizace: Grafické zpracování schváleného návrhu, zapracování korektur, zlom textu, úpravy fotografií.
Předtisková příprava (DTP): Obsahuje standardní přípravu pro tisk, specifikaci a nastavení barev, úpravu přetisku a soutisku direktních barev u všech grafických prvků.
Fakturovaný výstup:
Tisk: PDF
Web: jpg, png

Ceny vychází ze základní sazby 700 Kč/hod. Kalkulaci upřesníme podle konkrétních podmínek (množství fotografií, textů, tabulek, grafů, kvality dodaných podkladů, nutnosti úprav, skenů, retuší apod.)

Pošlete nám nezávaznou poptávku, my Vám rádi připravíme cenovou nabídku: Chci cenovou nabídku