Grafické studio – reklamní agentura – tiskové služby

V našem portfóliu jsou kromě komerčních firem zastoupeny instituce: Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR, Hospodářská komora ČR, Národní zemědělské muzeum Praha.

Knihy, publikace: Pro Hospodářskou komoru ČR jsme vyrobili reprezentativní publikaci (280 stran) „Hospodářská komora ČR včera a dnes 1850 až 2017“, doplněnou našimi grafickými kolážemi. Rozsáhlé publikace jsme připravili i pro Národní zemědělské muzeum.

Ve volebních kampaních spolupracujeme pouze a výhradně s demokratickými, proevropskými stranami a stranami podporujícími ekologii.

Design kampaní nebo reklamních materiálů: PURINA, CONO SUR, ORION, MAGGI, NESCAFÉ, BUONDI, KOMO, DYNYBYL…

Obaly: CZ Tabák a. s., STRIX Hořice s. r. o. (Hořické trubičky), Vinné sklepy Kutná Hora (unikátní vinařství, finalista soutěže Vinařství roku 2019 s prestižním certifikátem DEMETER, jehož produkcí jsou biodynamicky pěstovaná vína v souladu s přírodou). S touto firmou spolupracujeme více než 10 let.

Firemní a reklamní grafika: CZ Tabák a. s., IRCON, Topolwater, Silnice Čáslav, Vinné sklepy Kutná Hora, Dorsis, BMD nebo kolínský PROSTOR o. p. s. (zabývá se poskytováním sociálních služeb, vzděláváním a rozvojem regionu).

Noviny, časopisy: Navrhli jsme nový design i layout časopisů „Sázavské listy“ a „Kutnohorské listy“. Oba časopisy jsme vyráběli 3 roky.