CENÍK GRAFICKÝCH PRACÍ

Brožura

Vícestránková brožura o firmě, produktu či události. Vytvoříme atraktivní prezentaci firmy.
Výroba za cenu od 300 Kč za 1 stranu (zlom textu, úprava fotografií, DTP).
Design tiskoviny Vám navrhneme podle dodaných podkladů už od 2 400 Kč. Tiskovinu s jedním lomem a čtyřmi stranami vyrobíme podle dodaných podkladů už od 3 600 Kč.

Logo – nové nebo redesign

1) pošleme několik nápadů
2) rozpracujeme zvolenou variantu
3) finalizujeme vítězný návrh loga a odevzdáváme grafický manuál dle zadaného rozsahu.
Redesign loga zvládneme zhruba od 3 000 Kč.

Firemní identita (CI)

K logu navrhneme všechny navazující výstupy.
Letáky, prezentační brožuru, polep aut, roll-up na veletrh nebo webovou prezentaci. Minimum v podobě vizitky, hlavičkového papíru a e-mailového podpisu s dobrým zadáním vytvoříme od 2 400 Kč. Návrh korporátní identity (vizitky, brožura, výroční zpráva, až po autopolepy a šablony elektronických dokumentů) vyjde podle rozsahu na
12 až 36 000 Kč.

Katalog

Katalog dostane nový fresh design a následně připravíme všechny stránky bez ohledu na rozsah.
Návrh nového designu katalogu od 4 800 Kč. Jedna strana podle náročnosti a kvality podkladů od 300 Kč.

Leták

Jednostránkový informační letáček od 600 Kč. Oboustranný leták formátu A4 vyjde zhruba od 1 200 Kč.

Brožura

Vícestránková brožura o firmě, produktu či události. Vytvoříme atraktivní prezentaci firmy.
Výroba za cenu od 300 Kč za 1 stranu (zlom textu, úprava fotografií, DTP).
Design tiskoviny Vám navrhneme podle dodaných podkladů už od 2 400 Kč. Tiskovinu s jedním lomem a čtyřmi stranami vyrobíme podle dodaných podkladů už od 3 600 Kč.

Plakát

Návrh informačního plakátu A3 připravíme od 600 Kč.
Pokud má design plakátu opravdu zaujmout a nalákat klienty na akci, vytvoříme nepřehlédnutelný návrh s cenou kolem 2 400 až 3 600 Kč.

Materiály na konferenci

Pozvánky, visačky, jmenovky, roll-upy v jednotném firemním designu. Základ pro konferenci v podobě vizitek, pozvánky a visaček od 2 400 Kč.
Kompletní řešení vizuálu konference včetně zajištění výroby může vyjít na 15 až 30 000 Kč (podle rozsahu potřebných materiálů).

Design obalu a etikety

Navrhneme atraktivní design obalů a etiket pro Vaše produkty.  Připravíme pro Vás několik návrhů a výsledný design Vám dodáme v precizně zpracovaných tiskových datech. Pokud se nechcete dál o nic starat, zajistíme i výrobu. Redesign samostatné etikety od 1 200 Kč, novou etiketu od 3 000 Kč a design nové řady vín zhruba za 6 až 12 000 Kč, návrh nového designu 3D obalu pro dodanou výsekovou šablonu Vám připravíme od 4 800 Kč.

Návrh a sazba časopisů

Navrhneme Vám nový atraktivní design pro časopisy nebo radniční zpravodaje. Návrh vizuálu a sazba několikastránkového firemního oběžníku s kvalitními podklady od 9 600 Kč. Image časopis o dvaceti stranách vyjde od 30 000 Kč za první číslo. Sazba dalšího čísla vychází přibližně na 50 % původní ceny.

WEBDESIGN

Našim klientům navrhneme vizuál nového webu. Onepage web od 6 600 Kč, design rozsáhlejšího webu stojí přibližně 15 až 30 000 Kč.

Výstava

Návrh celé koncepce, včetně návrhu jednotlivých panelů a dalších výstavních prvků, od 30 000 Kč, podle rozsahu projektu.

Knihy

Návrh layoutu knih a kompletní příprava až do tiskového PDF. Vyrobili jsme knihy, brožury a katalogy pro Národní zemědělské muzeum Praha nebo Hospodářskou komoru ČR. Cena je obvykle 150 až 300 Kč za stranu, podle náročnosti zlomu, množství vložených fotografií a kvality podkladů.

Grafický návrh

Počet návrhů nového designu a re-designu: Bude optimalizován dle potřeb odběratele.
Realizace: Grafické zpracování schváleného návrhu, zapracování korektur, zlom textu, úpravy fotografií.
Předtisková příprava (DTP): Obsahuje standardní přípravu pro tisk, specifikaci a nastavení barev, úpravu přetisku a soutisku direktních barev u všech grafických prvků.
Fakturovaný výstup:
Tisk: PDF
Web: jpg, png
Orientační cena: 600 Kč/hod.

Pošlete nám nezávaznou poptávku, my Vám rádi připravíme cenovou nabídku.