Corporate Identity Design, obaly, etikety, knihy, katalogy, expozice

V našem portfóliu jsou především projekty pro malé a středně velké firmy, ale i pro státní správu a instituce (Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR, Hospodářská komora ČR, Národní zemědělské muzeum Praha).

Ministerstvu životního prostředí ČR jsme navrhli a vyrobili kalendář formátu A2. Hlavním motivem byly fotografie objektů architekta Hundertwassera. Na tomto projektu jsme spolupracovali s profesionálním fotografem Antonínem Bínou a fotografie byly pořízeny v Rakousku a Německu.

Pro Hospodářskou komoru ČR jsme navrhli a vyrobili reprezentativní publikaci k výročí založení Hospodářské komory, doplněnou vlastními grafickými kolážemi. Dvě rozsáhlé publikace jsme připravili i pro Národní zemědělské muzeum.

Ve volebních kampaních spolupracujeme výhradně s demokratickými stranami a stranami podporujícími ekologii. Vylučujeme spolupráci s KSČM a SPD.

Podíleli jsme se na designu kampaní nebo reklamních materiálů značek PURINA, CONO SUR, ORION, MAGGI, NESCAFÉ, BUONDI, KOMO, DYNYBYL…

V oblasti obalů spolupracujeme s firmou STRIX, pro kterou jsme připravili novou kolekci obalů pro Hořické trubičky a s vinařstvím Vinné sklepy Kutná Hora, pro kterou jsme navrhli originální kolekci etiket. VSKH je unikátní vinařství s prestižním certifikátem DEMETER, jehož produkcí jsou biodynamicky pěstovaná vína v souladu s přírodou.

Firemní a reklamní grafiku jsme vyrobili především pro firmy CZ Tabák a. s., IRCON, Topolwater, Silnice Čáslav, Vinné sklepy Kutná Hora, Dorsis, BMD nebo kolínský PROSTOR o. p. s. (zabývá se poskytováním sociálních služeb, vzděláváním a rozvojem regionu).

Naše grafika pomáhá – spolupracujeme s Oblastní charitou Kutná Hora, Středisko Na Sioně.