Corporate Identity Design, obaly, etikety, knihy, katalogy, expozice

V našem portfóliu jsou zastoupeny jak malé a středně velké firmy, tak i instituce státní správy (Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR, Hospodářská komora ČR, Národní zemědělské muzeum Praha).

Ministerstvu životního prostředí ČR jsme ve spolupráci s profesionálním fotografem Antonínem Bínou navrhli a vyrobili velkoformátový kalendář A2. Hlavním motivem jsou fotografie objektů architekta Hundertwassera. Fotografie byly pořízeny v Rakousku a Německu.

Pro Hospodářskou komoru ČR jsme navrhli a vyrobili reprezentativní publikaci k výročí založení Hospodářské komory, doplněnou našimi grafickými kolážemi. Rozsáhlé publikace jsme připravili i pro Národní zemědělské muzeum.

Ve volebních kampaních spolupracujeme pouze a výhradně s demokratickými, proevropskými stranami a stranami podporujícími ekologii.

Připravili jsme design kampaní nebo reklamních materiálů značek PURINA, CONO SUR, ORION, MAGGI, NESCAFÉ, BUONDI, KOMO, DYNYBYL…

V oblasti obalů spolupracujeme s firmou CZ Tabák a. s., STRIX Hořice s. r. o. pro kterou jsme vyrobili novou kolekci obalů Hořických trubiček a s vinařstvím Vinné sklepy Kutná Hora, pro kterou jsme navrhli originální kolekci etiket. VSKH je unikátní vinařství s prestižním certifikátem DEMETER, jehož produkcí jsou biodynamicky pěstovaná vína v souladu s přírodou. S touto firmou spolupracujeme více než 10 let.

Firemní a reklamní grafiku jsme vyrobili především pro firmy CZ Tabák a. s., IRCON, Topolwater, Silnice Čáslav, Vinné sklepy Kutná Hora, Dorsis, BMD nebo kolínský PROSTOR o. p. s. (zabývá se poskytováním sociálních služeb, vzděláváním a rozvojem regionu).

Navrhli jsme nový design časopisu Kutnohorské listy a vyráběli jsme jej 3 roky pro kutnohorskou radnici.